پیام فرستادن
Shaoxing City Shangyu Safeway Fire Fighting Equipment Co.,Ltd
خانه صفحه اصلی >

Shaoxing City Shangyu Safeway Fire Fighting Equipment Co.,Ltd کنترل کیفیت

کنترل کیفیت
گواهینامه ها
  • BSI EN3
  • CE
نمایه QC

برخی از کپسول های آتش نشانی ما CE 0036 0062، BS EN3، DNV و MED را تایید کرده اند.

 

کارخانه کپسول آتش نشانی ما همیشه اهمیت زیادی برای کنترل کیفیت محصول قائل بوده و مجموعه ای از اقدامات را اتخاذ کرده است تا اطمینان حاصل شود که هر خاموش کننده ای که تولید می کنیم می تواند بالاترین استانداردهای کیفیت را داشته باشد.

1. آزمایش مواد خام: ما آزمایش های دقیقی را روی همه مواد خام انجام خواهیم داد تا اطمینان حاصل کنیم که آنها با استانداردها و الزامات ما مطابقت دارند.

2. کنترل فرآیند تولید: ما یک سری اقدامات را در فرآیند تولید برای اطمینان از کیفیت و سازگاری محصولات اتخاذ کرده ایم، از جمله سیستم کنترل خودکار، نظارت بر خط تولید و غیره.

3. تست محصول: ما آزمایش های متعددی را روی هر کپسول آتش نشانی تولید شده انجام خواهیم داد، از جمله بازرسی ظاهری، تست عملکرد، تست دوام و غیره. فقط محصولاتی که تست را پشت سر بگذارند از کارخانه خارج می شوند.

4. بازخورد مشتری: ما به نظرات و پیشنهادات مشتریان اهمیت زیادی می دهیم و هر گونه مشکل کیفیت محصول را به موقع رسیدگی و بهبود خواهیم داد.

ما معتقدیم که از طریق این اقدامات کنترل کیفیت، محصولات کپسول آتش نشانی ما می توانند نیازهای مشتریان را برآورده کنند و به انتخاب قابل اعتماد آنها تبدیل شوند.

 

Shaoxing City Shangyu Safeway Fire Fighting Equipment Co.,Ltd کنترل کیفیت 0

Shaoxing City Shangyu Safeway Fire Fighting Equipment Co.,Ltd کنترل کیفیت 1

Shaoxing City Shangyu Safeway Fire Fighting Equipment Co.,Ltd کنترل کیفیت 2

 

 

 

در هر زمان با ما تماس بگیرید

+86-18224526559
درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید